Warsztaty makramy to nic innego, jak czas spędzony na wyplataniu pod bacznym okiem prowadzącej, czyli moim. Spotykamy się zazwyczaj w kameralnych grupach, tak by nie zabrakło czasu dla żadnego uczestnika zajęć.

W pogodnej atmosferze uczę Was węzłów, splotów i zapoznaję Was z tajnikami makramowych wiązań. Wyjaśniam Wam czego potrzebujecie, by tworzyć i gdzie nabywać niezbędne materiały. Podpowiadam również, gdzie na co dzień możecie szukać inspiracji.

W razie gdyby nie odpowiadał Ci termin konkretnego wydarzenia, masz możliwość wykupienia vouchera warsztatów indywidulanych bądź dla dwóch osób. Ta opcja sprawdzi się idealnie także jako prezent dla kreatywnej duszy.

Z ekscytacją wyczekuję dnia naszego spotkania. To twórczy czas przede wszystkim dla Was, ale także dla mnie! Zawsze towarzyszy nam niesamowita energia i kreatywność tworzenia.

Zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w moich zajęciach.

KAMI

Zbyt często kreatywność jest raczej tłamszona niż pielęgnowana. Musi istnieć klimat, w którym zachęca się do nowych sposobów myślenia, postrzegania i kwestionowania […] – Maya Angelou