Cześć, mam na imię Kamila 🙂

Bardzo mi miło, że tu jesteś. Rozumiem, że chcesz dowiedzieć się, kto stoi za KAMI MADE.
W kolejnych akapitach napiszę Ci kilka słów o sobie, wyjaśnię od czego zaczęła się moja przygoda z makramą i jak wyglądały moje początki.

Moją cudowną pasję odkryłam na krótko po tym, jak zapragnęłam tzw. bransoletek przyjaźni dla siebie i wówczas dwuletniej Córci. Pomyślałam, że wykonam je dla nas.

Szybko tworzenie makramowej biżuterii dla siebie, rodziny oraz znajomych zaczęło zajmować każdą moją wolną chwilę. A ja powoli nabierałam śmiałości do pierwszej próby sił z makramą ścienną. Po umocowaniu sznurków na okorowanej gałązce zaczęłam wyplatać coś prostego, niekoniecznie ładnego. Makrama ta jest ze mnę do dziś i mam do niej ogromny sentyment. Z czasem zaczęły powstawać kolejne, bardziej i mniej udane projekty. A z każdym z nich uświadamiałam sobie, że wyplatanie sprawia mi niebywałą frajdę!

Dumna po skończeniu wyplatania
Gotowa do tworzenia

Dane mi było odkryć pasję, która znacząco odmieniła moje życie. Uważam, że czyni to ze mnie mega szczęściarę. Makrama sprawiła, że cieszy mnie każdy dzień i nie wyczekuję już weekendów! Budzę się z uśmiechem na twarzy i myślą, że za chwilę usiądę do ukochanych sznurków. Obecnie nie ma dnia, w którym zabrakłoby chociażby kwadransa na wyplatanie. Nieustannie towarzyszy mi głód tworzenia i poczucie, że muszę wyżyć się twórczo, a makrama idealnie mi to umożliwia. Dzięki niej można wyplatać ozdobne przedmioty, jak dekoracyjne mandale, makramy ścienne, girlandy, czy łapacze snów oraz całe mnóstwo użytecznych projektów. Abażury lamp, ramy luster, poszewki na poduszki, bieżniki, dywany, kosze, huśtawki, lampiony, torebki, ubrania czy biżuterię. Jedynie wyobraźnia nas ogranicza.

Na co dzień tworzę w domowym zaciszu, marząc o własnej pracowni. Takim miejscu na ziemi, gdzie sznurki w każdym koncie i inne materiały będą na porządku dziennym. Gdzie będę mogła tworzyć, wyplatać i co ważne, swobodnie prowadzić warsztaty makramy. Wierzę, że z czasem doczekam się tego swojego małego królestwa.

Mam świadomość, że bez Ciebie nie byłabym w tym miejscu, w którym teraz jestem. Korzystając z okazji chcę Ci podziękować za Twoją obecność. Rozgość się w moim makramowym świecie, pełnym miłości do sznurków oraz wspaniałej, starożytnej sztuki ich wiązania, a jeżeli Ci się spodoba, to zostań na dłużej.

KAMI